Doğru ve Tarafsız Habercilik
Çekici ve kurtarıcı istediğinizde. bahçelievler çekici ve bakırköy çekici

Pentegon’dan Karanlık Türkiye Raporu

Pentegon’un düşünce kuruluşlarından Rand Corporation, Web sitesi üzerinden algı oluşturmaya çalışıyor. Daeş’in Türkiye’de üs kuracağını ve buradan batılı devletlere saldıracağını iddia ederek Türkiye’yi Daeş’e destek veren ülkeymiş gibi göstermeye çalışıyor.

Pentegon’dan Karanlık Türkiye Raporu
26 Şubat 2018 - 11:10 'de eklendi ve 174 kez görüntülendi.

Yöneticileri arasında Abd’li karanlık kişilerin olduğu ve Cia’nın yöneticilerininde bulunduğu Rand, Türkiye’ye karşı kurulacak yeni oyunun ipuçlarını vermeye başladı.

TÜRKİYE’Yİ KARALIYORLAR

DEAŞ’ın Suriye ve Irak’taki terör faaliyetlerinin zayıflamasının ardından Türkiye’yi yeni üs olarak belirleyeceği öne sürüldü. Yazıda DEAŞ’lı teröristlerin geçtiğimiz ağustos ayında Avustralya’dan Türkiye’ye getirilmek üzere ileri teknolojiye sahip patlayıcı bir elektronik cihaz siparişi verdikleri, Türkiye’de keşif faaliyetlerine başlayıp yakın zamanda  Türkiye’de büyük bir çatışma yaşanabileceği karalaması yapıldı.

DEAŞ’ın hem Türkiye’de hem de Türkiye’yi lojistik merkez olarak kullanarak Batı ülkelerine karşı terör faaliyetlerini artıracağı gibi son derece karanlık imaların verildiği yazıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın devletin üst düzey yetkilileri ve emniyet güçlerinin bu tehdidi görmezden geldiği yönünde manipülasyona da yer verildi.

Teröre ve teröriste verdikleri açık desteği görmeyen veya görmek istemeyen bu düşünce kuruluşu, Abd ile Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da gerileceği yönündeki bilgiyle birlikte ABD Savunma Bakanlığı’nın Türkiye hakkındaki planları da yazıda ifşa edilmiş oldu.

Pentagon üst aklı RAND, DEAŞ üzerinden Türkiye’yi iftiralarla karalayıp, alçakça saldırıyor.

GÖLGE KURULUŞ

Merkezi ABD’nin Kaliforniya Eyaleti Santa Monica kentinde bulunan ve ”Gölge Pentagon” olarak da bilinen RAND’in ”Erdoğan’ın ölümcül kör noktası” başlığıyla verilen yazısında güçlerini iyice yitiren DEAŞ’lı teröristlerin en çok kaçtığı ülkenin Türkiye olduğu, Türkiye’ye yüzlerce DEAŞ’lı teröristin kaçtığı iddia edilerek bu teröristlerin Türk ve yabancı olarak ikiye ayrıldığı, yabancı teröristlerin de ağırlıkla Kafkas, Uygur, Orta Asya Türk devletleri ve Arap ülkelerinden gelenlerden oluştuğu iddiasına yer verildi.

Çekici ve kurtarıcı istediğinizde. bahçelievler çekici ve bakırköy çekici
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER