Doğru ve Tarafsız Habercilik
Çekici ve kurtarıcı istediğinizde. bahçelievler çekici ve bakırköy çekici

Analiz Group 2018 yılında yüzde 14 büyüme hedefliyor…

Analiz Group 2018 yılında yüzde 14 büyüme hedefliyor…
19 Şubat 2018 - 11:13 'de eklendi ve 206 kez görüntülendi.

Analiz Group 2018 yılında yüzde 14 büyüme hedefliyor…

Mekanik tesisat ürünleri, iklimlendirme sistemleriyangın danışmanlığı ve iş güvenliği alanlarında faaliyet gösteren Analiz Group Genel Müdürü Yavuz Ertarman 2017 yılının yoğun ve başarılı geçtiğini 2018 yılında ise yeni distribütörlüklerle beraber yüzde 14’lük bir büyüme hedeflediklerini açıkladı.

Sözlerine 2017 yılı için inşaat sektörü hakkında bir değerlendirme yaparak başlayan Yavuz Ertarman, inşaat sektörünün Türkiye’de lokomotif sektörlerden biri olduğuna vurgu yaparak, sektörün döviz kurlarından ve enflasyondan minimum etkilenmesi için konut kredi oranlarının tüketici için makul seviyelerde olması gerektiğinin altını çizdi.

Analiz Group – Samsung işbirliği

Uzun yıllardır birçok mağaza zincirlerine, otellere, bankalara ve insanın bulunduğu her noktaya iklimlendirme çözümleri ürettikleri belirten Yavuz Ertarman Samsung Klima ile yapılan bu anlaşmanın kendileri ve Samsung için önemli bir adım olduğunu belirterek, konutlarda klima sistemleri kullanımının ciddi bir şekilde artacağını öngördüklerini söyledi. VRFmulti tip klima kullanımlarının konfor açısından tüketici için en uygun çözüm olduğunu düşünen Analiz Group Genel Müdür’ü, bu alandaki yatırımlarının daha da artacağının sinyallerini verdi.

Hakan Plastik bizim lokomotif markamız..

Hakan Plastik markasının ilk ve en büyük dağıtıcılarından olduklarını belirten Yavuz Ertarman, Hakan Plastik markasının Analiz ile bütünleştiğini ve Hakan Plastik konusunda Group firmalarından Analiz Boru’nun müşteriler tarafından en fazla aranan bayi olduğunu belirtti. 4000 metrekare depolama alanını pvc borusessiz borudrenaj boruları, koruge borular ve hdpe borulara ayırdığını belirten Yavuz Ertarman stoklama konusunda oldukça iddialı.

Hakan plastik ürünlerinin yanında yangın vana grupları, yangın hidroforu ve pompa gruplarıyerden ısıtma sistemleri ve diğer sarf malzemeler konusunda ComisaUnivalSardoğanNorm kelepçeEtna pompaLowaraTrakya Döküm, Ode gibi üreticilerin stoklu olarak dağıtcılığını yapan Analiz Boru 2018 yılı için oldukça iddialı.

Çekici ve kurtarıcı istediğinizde. bahçelievler çekici ve bakırköy çekici
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER