Oto Çekici
plastik rahle
| Turbo Haber |
plas rahle

Adana’da başsız ceset dehşeti!

Adana’nın Feke ilçesinde elbiseleriyle birlikte yorgana sarılı vaziyette gömülmüş ve başı olmayan bir ceset bulundu

11 Ekim 2015 - 9:58 'de eklendi ve 1210 kez görüntülendi.
Adana’da başsız ceset dehşeti!

Adana‘nın Feke ilçesinde, Feke Cumhuriyet Savcılığı ve jandarmanın yapmış olduğu çalışmalar neticesinde kıyafetleriyle gömülmüş bir ceset bulundu. Köylüler, Dönmez ailesinin ikamet ettiği köy merkezinde bulunan evin 50 metre uzaklığında dut ağacı yakınlarında iş makinesi ile yapılan kazıda yorgana sarılı ve giysileriyle gömülmüş halde, başı olmayan bir ceset bulunduğunu bildirdi. Kime ait olduğu henüz bilinmeyen ceset, kimliğinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Mansurlu Mahallesi’nde cesedin bulunduğu ev hanesinin 45 yaşlarında olan aile reisi Abdullah Dönmez’in yaklaşık 35 yıl önce kayıp olduğu ve o tarihten bugüne tüm aramalara rağmen bulunamadığı öğrenildi. İkinci kayıp şahsın ise 2008 yılında kayıp olan ve halen yaşayıp yaşamadığı belirlenemeyen Ziya Şimşek olduğu kaydedildi.

Esrarengiz cinayetle ilgili yetkili makamların çalışması devam ederken köylüler cesedin kime ait olduğunun ve bu vahşi cinayetin kimler tarafından işlendiğini bir an önce ortaya çıkarılmasını istiyor.

İHA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Epimedyumlu Macun
SON DAKİKA HABERLERİ
Epimedyumlu Macun
İLGİLİ HABERLER
Daha fazla YEREL HABERLER
Tartıştığı 18 yaşındaki kızını öldürdü

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde akşam saatlerinde bir baba tartışığı kızını silahla öldürdü.